ARMED technologies - specialista na přepravní obaly, kontejnerové systémy. Výroba zevních fixatérů

ARMED technologies & partner s.r.o.   - specialista na přepravní obaly, kontejnerové systémy. Výroba a distribuce zevních fixatérů malých a středních kostí

Služby

- Firma provádí výrobu a generální opravy kontejnerových zdravotních systémů. Mimo to se zabývá rovněž konstrukční činností nových i použitých kontejnerů pro polní nemocnice, včetně klimatizačních a elektroinstalačních činností. Svoji činnost realizuje i v oblasti generálních a běžných oprav vojenských motorových vozidel, včetně vozidel se speciálními nástavbami, určenými pro výkon medicínských činností.

- Vyrábíme a dodáváme přepravní obaly (nazývané též jako „Malé přepravní kontejnery“) pro zdravotnickou techniku, včetně úložných hnízd v určených velikostech, umožňujících jejich konečnou paletizaci.Tyto obaly jsou vhodné především k transportu zdravotnických přístrojů, ale i měřících a jim naroveň postavených přístrojů, umístěných ve speciálních úložných hnízdech, která skýtají vysokou záruku prachotěsnosti a záruku nepoškození uloženého, či přepravovaného materiálu. Jsou vhodná pro letecký, lodní, ale i klasický dopravní transport.

- Naše společnost se zaměřila při své produkci i na výrobu speciálních přepravních obalů (kontejnerů) pro potřeby umístění, či transportu v činnostech vojenské, ale ostatní bezpečnostní kynologie.