ARMED technologies - specialista na přepravní obaly, dezinfekční systémy. Výroba zevních fixatérů

ARMED technologies & partner s.r.o.   - specialista na přepravní obaly, dezinfekční systémy. Výroba a distribuce zevních fixatérů malých a středních kostí

Zevní fixatér malých a středních kostí

Zařízení je určeno pro zevní fixaci kostí stavebnicového charakteru, pro fixaci článků prstů metakarpů,distálního předloktí udospělých i dětí (kde je možno použít i na proximální předloktí loketní kloub a humerus) a současně pro zevní fixaci článkůprstů, metatarsů a tarzálních kostí u dospělých a bérce u dětí..

Tento systém umožňuje zevní fixaci kostních fragmentů v jedné nebo více rovinách a současně možnost sestavení jednonebo dvouramenného systému zevní fixace.

Využití je univerzální.
Příklady využití zevního fixatéru:
- k léčbě devastujících poranění prstů ruky i nohy.
- u ruky, po zhojení ztrátových poranění kloubů, se ve spolupráci s plastickým chirurgem dá provést i náhrada kloubu.
- po střelném poranění se ztrátou části V metakarpu, se dá provést zhojení devastovaných tkání a hojení ztrátovéhoporanění V metakarpu s následnou substitucí trikortikálním štěpem z lopaty kosti kyčelní a úplném odhojení na zevnímfixatéru.
-při hojení cominutivní zlomeniny distálního radia, radiocarpálního poranění.- v oblasti dolní končetiny - použití při hojení devastujících poranění prstů, metatarsu dolních končetin.- při hojení otevřeného zlomeniny kosti patní i ATC kloubu.          

Zde máte možnost si stáhnout krátké video s ukázkou použití fixátoru, pozor video ma cca 460MB, stáhnutí videa může trvat delší dobu v závislosti na rychlosti Vaší linky.

Zevní fixátory    Zevní fixátory    Zevní fixátory    Zevní fixátoryZevní fixátory    Zevní fixátory    Zevní fixátory    Zevní fixátoryZevní fixátory    Zevní fixátory